flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом керівника апарату Котовського міськрайонного суду

Одеської області «22» серпня 2012 року № 45-ос/к

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами наінформацію

 

1.  Ця Інструкція визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більшеяк 10 сторінок (починаюча з 11 сторінки), що надаютьсяКотовським міськрайонним судом Одеської області за запитами на інформацію.

2.   Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку) за реквізитами, зазначеними в додатку 2.

3.  Головним спеціалістом з інформаційних технологій рахунок в електронному вигляді надсилається до відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності ТУ ДСАУ в Одеській області для узгодження на протязі 3-х днів. Після узгодження рахунок підписує голова суду та керівник апарату суду

Рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачеві в строк, установлений законом для надання відповіді на запит на інформацію.

4.  Відповідь на запит на інформацію надається протягом трьох робочих днів після підтвердження повної оплати вартості фактичних витрат.

5.  Відповідь на запит на інформацію не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов'язаних із наданням такої відповіді.

6.  У разі ненадходження протягом одного місяця документів, що підтверджують повну оплату витрат, керівник апарату, відповідального за надання таких відомостей, робить позначку про відмову в отриманні відповіді на запит на інформацію в Автоматизованій системі документообігу загальних судів в картотеці «Запити на інформацію».