flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

                               

 

 

 

 

Ш А Н О В Н І    З Е М Л Я К И !

 

Незважаючи на певну специфіку роботи судових інституцій (чинне законодавство, зокрема Кримінально-процесуальний кодекс України, передбачає розгляд окремих категорій справ та матеріалів як у відкритому, так й у закритому засіданні), судова влада нашої держави з кожним роком стає все відкритою для населення - сьогодні кожен громадянин без особливих труднощів (здебільшого - із засобів масової інформації та відповідних  Веб-сайтів) може довідатись про специфіку та особливості діяльності служителів Феміди, про кадрові призначення, про питання, котрі розглядались на заїздах та Пленумах Верховного Суду України та Ради суддів України, про організаційні питання та проблеми в організаційно-технічному забезпечені місцевих судів.    

Ще одним кроком до відкритості судової влади стало створення Веб-сторінок місцевих судів України. У розділах нашого сайту Ви можете ознайомитись із історією нашого суду, довідатись, хто у ньому     працює зараз. Ми намагаємось на сторінках сайту розмістити якомога більше зразків найрізноманітніших позовних заяв,  з якими громадяни звертаються до суду, щоб таким чином дещо спростити процедуру підготовки даних документів. По мірі можливості намагатимемось розповідати Вам і про розгляд у суді резонансних кримінальних та цивільних справ, роз’яснюватиме чинне законодавство України тощо. Пропонуємо Вам надавати свої пропозиції щодо налагодження та покращення співпраці працівників суду та відвідувачів за наданням своїх пропозицій або зауважень в письмовій формі в скриньку анонімних звернень щодо роботи суду або на електрону адресу суду http://kt.od.court.gov.ua.    

 

Іншими словами, наш колектив налаштований на відкритий та цілеспрямований діалог з мешканцями нашого району і робитимемо все, щоб наш Веб-сайт якнайповніше відтворював щоденні реалії суду та став корисним для усіх Вас, шановні земляки. 

 

 

                                                                               sms-повістка                                                                                                                        обмін електронними документами

                                                                                                         

 

КОД ЄДРЮО: 02897804

 счетчик посещений